رویداد به پایان رسیده است!
معرفی ابزار توسعه نرم افزار Android و iOS زعفران کد در تاریخ پنج‌شنبه ۲۵ مهر به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

معرفی ابزار توسعه نرم افزار Android و iOS زعفران کد

شروع:
پنج‌شنبه ۲۵ مهر ۹۸ ۱۴:۰۰
پایان:
پنج‌شنبه ۲۵ مهر ۹۸ ۱۷:۰۰
معرفی ابزار توسعه نرم افزار  Android و iOS زعفران کد
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

همایش معرفی بوت کمپ "زعفران کد"

معرفی دوره آموزشی تولید اپلیکیشن به وسیله زعفران کد!


همایش معرفی بوت کمپ زعفران کد با موضوع معرفی ابزار توسعه نرم افزار جدید و گرافیکی SaffronCode، جهت سهولت توسعه نرم افزار هایی با گرافیکی پویا و بدون محدودیت در متحرک سازی برگزار می شود.

اگر ایده ی نرم افزار های پر تحرک و گرافیکی و یا ساخت اپلیکیشن هایی پر از انیمیشن و موشن گرافیک را در سر می پرورانید، پیشنهاد می کنیم در این همایش رایگان ثبت نام کنید تا شما را با ابزار های توسعه نرم افزار ارائه شده توسط شرکت Adobe و همینطور ابزار توسعه نرم افزار SaffronCode SDK آشنا کنیم!

زعفران کد یک SDK توسعه نرم افزار Android، iOS و Desktop بر بستر نرم افزار Adobe Animate بوده که به شما امکان توسعه نرم افزار هایی بدون محدودیت در ظاهر گرافیکی را تنها با یک بار کد نویسی و بدون نیاز به داشتن سیستم عامل مکینتاش ارائه می دهد. به کمک این ابزار به سادگی می توانید نرم افزاری با پرفورمنس و عملکرد استاندارد و کاربر پسند ایجاد کرده و تحت نرم افزار های موبایل و دسکتاپ در فروشگاه های اپ بین المللی انتشار دهید.

دوره های آموزشی آشنایی با محیط Adobe Animate و تولید انیمیشن های ساده، آموزش ابزار های تولید نرم افزار زعفران کد و آموزش برنامه نویسی جهت امکان توسعه نرم افزار های حرفه ای در این همایش معرفی و تخفیف ویژه برای حاضرین ارائه خواهد شد.

از نمونه پروژه های توسعه یافته توسط این اس دی کی، نرم افزار موبایل شبکه ورزش، اتوماسیون شهرداری تهران، باشگاه اکسیژن، فیکسیو و … می باشند.

آدرس:تهران خیابان کریم خان زند - خیابان نجات الهی جنوبی - نبش کوچه حقیقت طلب - پلاک 273 - واحد 4