رویداد به پایان رسیده است!
راهیان اربعین (نمایشگاه محصولات و نیازمندی های زائران اربعین) در تاریخ جمعه ۱۹ مهر به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

راهیان اربعین (نمایشگاه محصولات و نیازمندی های زائران اربعین)

شروع:
چهارشنبه ۱۰ مهر ۹۸ ۱۱:۰۰
پایان:
جمعه ۱۹ مهر ۹۸ ۲۱:۰۰
راهیان اربعین (نمایشگاه محصولات و نیازمندی های زائران اربعین)
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات برای غرفه داران و صاحبان محصول

دومین نمایشگاه "راهیان اربعین: محصولات و نیازمندی های زائران اربعین" امسال نیز همچون سال گذشته در سالن چهل سرای مصلای امام خمینی تهران برگزار می‌شود.با توجه به تجربه سال قبل و تدارکات صورت گرفته، امسال این نمایشگاه با وسعت، تنوع و تخصص بیشتر همراه است. حضور صدا و سیما، ستاد اربعین، نهادهای فرهنگی و افزایش چشمگیر متقاضییان امسال برای زیارت اربعین نیز نوید استقبال گسترده مردمی از این برنامه را می دهد.

______   _______  ______   _______  ______   _______  ______   _______  ______   _______   

    چرا در نمایشگاه شرکت کنم؟

  • پیش بینی می شود امسال حدود ۷۰۰ هزار نفر از تهران زائر اربعین خواهند بود. این جمعیت وسیع از دو هفته قبل از عزیمت، به تهیه مایحتاج این سفر متفاوت و فرهنگی می پردازند.
  • راحت کردن دسترسی این تعداد فراوان مردم به کالاها و خدمات فرهنگی و عمومی باکیفیت و مورد نیاز، مزیتی است که این نمایشگاه برای مردم و زائران دارد.
  • از طرف دیگر صاحبان محصولات مناسب برای پیاده‌روی اربعین نیز به جهت پراکندگی مراکز و کانالهای توزیع محصولات و خدمتشان، نمی‌توانند مشتریان خود را خوب پیدا کنند.
  • در نمایشگاه "راهیان اربعین" تمامی تولیدکنندگان و توزیع کنندگان عزیزی که محصولات مناسب برای زائران اربعین دارند می‌توانند مستقیما به مخاطبین هدفشان دست یابند.
  • نهادها، موکب داران، موسسات و فعالان فرهنگی نیز ضمن ارائه کارنامه و دستاوردهایشان به فعالین، مردم و اصحاب رسانه، می‌توانند بر روی کسانی که عازم این آیین بزرگ هستند به کار فرهنگی قبل سفر بپردازند که خود اهمیت فراوانی دارد و می‌تواند به ایجاد جریان و موج مناسب در پیاده‌روی بینجامد.
  • نمایشگاه از ۱۰ تا ۱۹ مهر ساعات ۱۱ الی ۲۱ برگزار می‌شود. این تاریخ زمانی است که بیشترین اقدام به خرید مایحتاج سفر اربعین توسط مردم صورت می‌گیرد.

______   _______  ______   _______  ______   _______  ______   _______  ______   _______

   


بخش های نمایشگاه

 

  • غرفه‌های نمایشگاه به دو بخش عمومی (لوازم سفر) و فرهنگی (محصولات و خدمات) تقسیم شده است که البته به لحاظ مکانی جداسازی نمی‌شوند.
  • بخش عمومی شامل لوازم سفر، پوشاک، وسایل دیجیتال و لوازم موبایل، مواد بهداشتی و مراقبت پوست، کیف، کوله پشتی، کفش و پاپوش، عینک و آفتابگیر و... می‌باشد.
  • بخش فرهنگی هم شامل حجاب و پوشش اسلامی، اپلیکیشن ها و نرم افزارها، محصولات فرهنگی (پرچم، کتیبه، سربند، پیکسل، تزیینات و هدایا و...)، کتب مذهبی، اسباب بازی فرهنگی-آموزشی، خدمات فرهنگی و موکب داری و جذب خادم داوطلب و... است. با توجه ماهیت فرهنگی مراسم اربعین و اهمیت افزایش محصولات فرهنگی در سبد مصرف زائران، تخفیفهای ویژه و مهمی به این بخش اختصاص یافته است.

______   _______  ______   _______  ______   _______  ______   _______  ______   _______ 

 

 

نحوه ثبت نام:


    غرفه‌های نمایشگاه در ابعاد ۱۲متری و قابل تجمیع است. هزینه اجاره غرفه برای محصولات عمومی متری حدود ۴۸۰ هزار تومان و برای بخش فرهنگی با تخفیف های ۵۰ تا ۸۵ درصد در نظر گرفته شده است. با توجه به محدودیت غرفه‌ها اولیت پذیرش با کسانی است که زودتر پیش پرداخت خود را از طریق ایوند پرداخت نمایند و مراحل قرارداد و تکمیل ثبت‌نام را بر اساس راهنمایی بعدی انجام دهند.

______   _______  ______   _______  ______   _______  ______   _______  ______   _______  _______ 

 

 

    برای پاسخگویی به سوالات غرفه‌ داران، اطلاع از تخفیفهای ویژه محصولات فرهنگی و پیگیری ثبت‌نام می‌توانید با شماره   ۰۹۰۳۷۸۹۹۷۰۸   تماس بگیرید.

تلفن ثابت : ۳۵۰۲۴۰۰۰ (داخلی۴۱۰)

 

______   _______  ______   _______  ______   _______  ______   _______  ______   _______  _______ 

 

 

 

 

 

برگزارکنندگان

شرکت بازرگانی هلال احمر

شرکت بازرگانی هلال احمر

آدرس:تهران مجموعه چهل سرای مصلای امام خمینی